Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Informujemy, iż w dniu 23.09.2020 rozpoczynają się prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary w sięgaczu ul. Parkowej, w kierunku od ul. Parkowej do ul. Długiej.

Dnia 25.09.2020 Wykonawca planuje rozpocząć prace w ul. Długiej od skrzyżowania z ulicą Parkową.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

W miejscowości Krzyżanowice zakończono wszystkie prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej i odbudowy nawierzchni. Wykonawca zamontował progi zwalniające na ul. Głównej, ul. Mostowej i ul. Parkowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Prace sieciowe są obecnie realizowane na ul. Lotniczej i ul. Sportowej. Prace z zakresu odbudowy nawierzchni prowadzone są na ul. Lipowej.

W miejscowości Szymanów kontynuowane są prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej i odtworzenia nawierzchni po robotach sieciowych. Prace trwają obecnie na ul. Sportowej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej (rejon przepompowni i okolice sklepu spożywczego).

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Obecnie prace sieciowe prowadzone są na ul. Szybowcowej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej. Trwa również odbudowa nawierzchni z kostki na ul. Mostowej i montaż ogrodzenia przepompowni PS-2 przy ul. Lotniczej.

Rozpoczęto czynności rozruchowe przepompowni ścieków PS-1 przy ul. Ogrodniczej w Szymanowie. Obecnie prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej realizowane są przy ul. Lotniczej i ul. Sportowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Prace realizowane są obecnie na ul. Lipowej (budowa odgałęzień do posesji), ul. Ogrodniczej (odbudowa nawierzchni z kostki), ul. Słonecznej i ul. Sportowej (budowa kanalizacji).

W miejscowości Szymanów kontynuowane są prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej oraz odbudowa nawierzchni docelowej po robotach sanitarnych. Obecnie prace realizowane są na ul. Ogrodniczej (pomiędzy ul. Lotniczą a ul. Lipową), na ul. Lipowej (odcinek od ul. Mostowej w kierunku ul. Przy Krzyżu), na sięgaczu ul. Lotniczej od zatoki autobusowej (w kierunku posesji ul. Lotnicza nr 68)  oraz na ul. Sportowej (rejon skrzyżowania z ul. Szybowcową).

Zakończono odbudowę nawierzchni i pobocza ul. Widawskiej.

Trwają prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej.

Szymanowie trwają czynności odbiorowe wykonanego już zakresu prac. Wykonawca prowadzi prace przygotowawcze w studniach: profilacja kinet, montaż stopni złazowych, odpompowywanie wody po opadach i czyszczenie kinet studni.

Wykonano prace z zakresu zagospodarowania terenu  przepompowni ścieków przy ul. Ogrodniczej - nawierzchnię ażurową i ogrodzenie terenu.

Informujemy, iż dnia 8 czerwca 2020r. podpisany został kontrakt pn.: "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowości Psary, gmina Wisznia Mała- Etap IA Psary wschodnie-Podetap 2", pomiędzy Zamawiającym - Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wiszni Małej a Wykonawcą - firmą WUPRINŻ S. A. z Poznania.

Trwają prace związane z odbudową nawierzchni po robotach sanitarnych w Krzyżanowicach.  Zakończono odtwarzanie warstwy ścieralnej ul. Mostowej, kontunuowania jest odbudowa nawierzchni w ul. Polnej (bitumiczna) i ul. Jaśminowej (tłuczniowa).

W dniu 3 czerwca br.  przeprowadzono rozruch przepompowni ścieków przy ul. Parkowej w Krzyżanowicach. W miejscowości tej Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o., zakończył wszystkie roboty na sieci kanalizacyjnej. Trwa odbudowa nawierzchni ulic, na których prowadzone były prace.

W dniu 2 czerwca br. w miejscowości Psary odbyło się spotkanie podsumowujące roboty wykonane w ramach Kontraktu pn.: „Budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowości Psary gmina Wisznia Mała - Etap IA Psary wschodnie - Podetap 1, Etap IB Psary zachodnie - Podetap 1 i 2”.

W miejscowości Krzyżanowice trwają przygotowania do rozpoczęcia prac bitumicznych i odtworzenia nawierzchni docelowej. Ruch na ul. Mostowej powiatowej jest kierowany sygnalizacją świetlną.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku