Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Psary Wykonawca robót budowlanych firma WUPRINŻ S. A. kontynuuje budowę kanalizacji sanitarnej. Zakończono wszystkie prace przewiertowe. Roboty prowadzone są obecnie na ul. Głównej (przygotowanie do odbudowy nawierzchni z kostki betonowej, przejścia pod droga wojewódzką), ul. Długiej (budowa odgałęzień studziennych) i ul. Parkowej (przygotowanie do wykonania kinet w komorach technologicznych).

Zasypka kanalizacji sanitarnej wykonywanej metodą rozkopową - ul. Długa sięgacz do posesji nr 22a


Sięgacz ul. Długiej do posesji nr 22a


Rura kanalizacyjna przygotowana do umieszczenia w rurze osłonowej pod drogą wojewódzką - ul. Główna


Rejon prac przewiertowych po zasypce komór, zakończeniu montażu zwieńczeń studni, przed odbudową nawierzchni docelowej - ul. Główna

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku