Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Psary kontynuowana jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej, jak również prace z zakresu odtworzenia nawierzchni po robotach kanalizacyjnych. Trwają roboty montażowe na sięgaczu ul. Parkowej do posesji nr 19 ÷ 19F (budowa kanalizacji sanitarnej metodą tradycyjna – wykopu otwartego), natomiast na sięgaczu ul. Parkowej do posesji nr 7A i 7B zakończono roboty wykopowe i realizowana jest odbudowa nawierzchni tymczasowej. Zakończono również prace sieciowe na ul. Głównej – sięgaczu do nr 60 (teren Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu).

Na ul. Malinowej, na odcinku pomiędzy ul. Długą i Parkową, prowadzona jest obecnie odbudowa tłuczniowej nawierzchni docelowej.

Montaż studni tworzywowej - ul. Parkowa sięgacz do posesji nr 19 ÷ 19F


Prace przy odbudowie nawierzchni bitumicznej - ul. Malinowa


Montaż korytka betonowego - ul. Malinowa


Zagęszczanie zasypki kanalizacji sanitarnej - ul. Parkowa sięgacz do posesji nr 7A i 7B

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku