Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwają prace w miejscowości Psary. W rejonie ul. Głównej nr 36 wykonawca robót, firma Elektrotim S.A., jest w trakcie wykonywania kanalizacji metodą przewiertu sterowanego pod drogą krajową

W miejscowości Psary Wykonawca robót kontynuuje budowę kanalizacji sanitarnej metodą przewiertu sterowanego pod Kanałem Psarskim

Trwają prace w rejonie osiedla Widawa we Wrocławiu. Wykonawca robót IDS-BUD S.A. zakończył wykonywanie pierwszego odcinka rurociągu metodą mikrotunelingu o długości 106,5 m i rozpoczął przekładanie maszyny wiercącej w kierunku wykonania kolejnego odcinka robót.

Trwają prace w rejonie osiedla Widawa we Wrocławiu. Wykonawca robót wykonał już 60 m rurociągu, metodą przecisku hydraulicznego - mikrotunelingu.

W dniu 10 czerwca 2019r. wykonawca robót budowlanych PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT WODNYCH I EKOLOGICZNYCH „EKO - WOD” Sp. z o.o. planuje rozpocząć prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów, w następujących lokalizacjach:

  • ul. Widawska od posesji nr 21 do skrzyżowania z ul. Lotniczą,
  • ul. Ogrodnicza od posesji nr 26 do nr 50.

 

W dniu 30 maja 2019 r. Wykonawca robót realizujący prace w rejonie osiedla Widawa we Wrocławiu rozpoczął prace w rejonie międzywala metodą bezrozkopową - mikrotunelingu.

W miejscowości Psary firma Elektrotim S.A. kontynuuje roboty budowlane związane z budową kanalizacji sanitarnej metodą bezrozkopową - przewiertu sterowanego, przy ul. Głównej

W miejscowości Psary trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej przy ul. Głównej

Trwają prace na ul. Kasztanowej - budowa kanalizacji sanitarnej metoda wykopu otwartego. Wykonano część prac i trwa zasypywanie wykopu, oraz rozbiórka nawierzchni na dalszym odcinku budowy kanalizacji.

W dniu 7 maja 2019r. podpisano umowę z Przedsiębiorstwem Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy, celem realizacji robót w ramach Kontraktu pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowościach Krzyżanowice i Szymanów, gmina Wisznia Mała - Etap II i Etap III wraz z usunięciem kolizji  z linią energetyczną nN 0,4kV oraz układem odwodnienia drogi w ul. Lotniczej w Szymanowie”.

W dniu 7 maja Wykonawca robót, firma IDS-BUD S.A., prowadził prace związane z budową kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej metodą przewiertu sterowanego HDD pod dnem rzeki Widaw (około 415 m).

Prace prowadzone były na obu brzegach rzeki, na terenie osiedla Widawa we Wrocławiu oraz w Psarach, a także wzdłuż wałów przeciwpowodziowych.

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Wykonawca robót firma Elektrotim S.A. prowadzi obecnie prace m.in. w rejonie:

Ul. Głównej 21

Informujemy o planowanym, od dnia 6 maja, rozpoczęciu prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Kasztanowej - od skrzyżowania z ul. Główną do posesji przy ul. Kasztanowej nr 7.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku