Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Dnia 9 sierpnia br. w miejscowości Szymanów odbył się przegląd gwarancyjny robót wykonanych ramach Kontraktu „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków w miejscowościach Krzyżanowice i Szymanów, gmina Wisznia Mała - Etap II i Etap III wraz z usunięciem kolizji  z linią energetyczną nN 0,4kV oraz układem odwodnienia drogi w ul. Lotniczej w Szymanowie”.

Wykonawca robót budowlanych firma WUPRINŻ S. A. kontynuuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary.

Roboty prowadzone są w następujących lokalizacjach:

  • Ul. Główna – budowa kanalizacji metodą poziomego przewiertu sterowanego,
  • Ul.  Parkowa - budowa kanalizacji metodą poziomego przewiertu sterowanego i budowa odgałęzień kanalizacyjnych na zakończonych odcinkach kanalizacji,
  • Ul. Długa – budowa kanalizacji metodą wykopu otwartego (odcinek między ul. Malinową a ul. Polną) oraz budowa kanalizacji metodą poziomego przewiertu sterowanego (między ul. Polną a ul. Główną),
  • Ul. Polna – budowa kanalizacji metodą poziomego przewiertu sterowanego(rejon skrzyżowania z ul. Długą)

W miejscowości Psary kontunuowanie są roboty budowlane z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej. Obecnie prace prowadzone są na ulicach: Głównej, Parkowej i Długiej (odcinek między ul. Malinową a ul. Polną oraz między ul. Polną a ul. Główną).

Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary.  Wykonawca prowadzi roboty na ulicach:

  • ul. Parkowa - prace przewiertowe w komorach i odbudowa nawierzchni po robotach kanalizacyjnych,
  • ul. Długa - budowa kanalizacji metodą wykopu otwartego (odcinek między ul. Malinową a ul. Polną),
  • ul. Długa – zapuszczanie studni (komór technologicznych przewiertu sterowanego) – na odcinku pomiędzy ul. Polną a ul. Główną.

Wykonawca robót firma WUPRiNŻ S.A. z Poznania kontynuuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w Psarach.  Roboty prowadzone są obecnie w następujących lokalizacjach: ul. Parkowa (prace w komorach), ul. Długa (budowa kanalizacji w rejonie skrzyżowania z ul. Malinową), ul. Malinowa (prace w rejonie studni na skrzyżowaniu z ul. Długą) i ul. Główna (roboty chwilowo wstrzymane).

W miejscowości Psary kontynuowane są roboty związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami do granic posesji, na ulicach: Parkowej, Długiej, Malinowej i Głównej.

Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Roboty prowadzone są obecnie na następujących ulicach:

  • Ul. Polnej,
  • Ul. Parkowej (ruch wahadłowy kierowany sygnalizacją świetlną),
  • Ul. Długiej (sięgacz do posesji nr 16 i nr 16a).

Wykonawca przygotowuje się również do rozpoczęcia robót wzdłuż ul. Głównej.

Informujemy, iż dnia 15.06.2021r. planowane jest rozpoczęcie nowego odcinka robót wzdłuż ul. Głównej.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

W miejscowości Psary firma wykonawcza WUPRiNŻ S.A. kontynuuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej. Prace kontynuowane są na ulicach: Polnej, Parkowej oraz Długiej (sięgacz do posesji nr 16 i nr 16a). Na ul. Malinowej i ul. Długiej trwają przygotowania do czynności odbiorowych - czyszczenie kanalizacji i inspekcja CCTV.

Dnia 28.05.2021r. Wykonawca robót planuje rozpocząć prace związane z budowa sieci kanalizacji sanitarnej na sięgaczu ul. Długiej do posesji nr 16 i nr 16a.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Roboty realizowane są na następujących ulicach: Parkowej, Długiej, Polnej oraz Malinowej.

Budowa kanalizacji sanitarnej w Psarach. Wykonawca z sukcesem zakończył kolejne odcinki sieci wykonywane metodą przewiertu sterowanego oraz metoda tradycyjna wykopu otwartego. Obecnie roboty realizowane są na następujących ulicach: Parkowej (ruch kierowany sygnalizacją świetlną), Długiej (odcinek pomiędzy ul. Polną a ul. Główną oraz odcinek w pobliżu skrzyżowania z ul. Rakowską), Polnej i Malinowej.

W miejscowości Psary firma WUPRiNŻ S.A. kontynuuje prace budowlane z zakresu sieci kanalizacji sanitarnej na ulicach: Parkowej, Długiej, Polnej i Malinowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psar. Prace związane z budową sieci kanalizacji oraz odgałezień bocznych do posesji kontynuowane są na ulicach: Parkowej, Długiej i Polnej. Rozpoczęto realizację prac na ul. Malinowej od strony cmentarza w kierunku ul. Długiej.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku