Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Obecnie Wykonawca realizuje roboty w rejonie ulicy Rakowskiej – roboty sanitarne i odbudowę nawierzchni po robotach sanitarnych.

Zakończono odtwarzanie nawierzchni bitumicznej ul. Sportowej w Szymanowie. Tym samym Wykonawca robót firma Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. ze Świdnicy ukończył realizację wszystkich prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów.

Dobiega końcowi odbudowa nawierzchni po robotach sanitarnych w miejscowości Szymanów. Obecnie trwają prace na ostatniej z ulic - ul. Sportowej.

W miejscowości Psary kontynuowane są prace z zakresu budowy kanalizacji sanitarnej na ulicach Długiej, Rakowskiej i Polnej.

Trwają prace związane z odbudową nawierzchni bitumicznej ul. Lotniczej w miejscowości Szymanów.

W miejscowości Szymanów na ul. Lotniczej trwają prace z zakresu odtworzenia nawierzchni. Na ul. Mostowej, odcinek pomiędzy ul. Lipową i ul. Lotniczą, realizowany jest ostatni już odcinek kanalizacji sanitarnej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej i odbudowa nawierzchni po robotach kanalizacyjnych w miejscowości Szymanów. Prace sieciowe prowadzone są na ul. Letniej, natomiast prace związane z odbudową nawierzchni na ul. Lotniczej.

W dniu 20.10.2020r. przeprowadzono rozruch przepompowni ścieków PP-2 zlokalizowanej przy ul. Lotniczej w Szymanowie.

W miejscowości Psary kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Rakowskiej, ul. Długiej i ul. Parkowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej  w miejscowości Psary. Prace są obecnie prowadzone na ul. Rakowskiej (planowane zakończenie prac w zakresie montażu studni - do końca bieżącego tygodnia), ul. Długiej i łączniku ul. Parkowej z ul. Długą. Dojazd do ul. Długiej możliwy objazdem przez ul. Malinową.

W dniu 28 września br. odbył się uroczysty odbiór końcowy prac wykonanych przez Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD” Sp. z o. o. w Krzyżanowicach i Szymanowie. Odbiorowi podlegały przepompownie ścieków (przy ul. Parkowej w Krzyżanowicach  i przy ul. Ogrodniczej w Szymanowie) oraz sieć kanalizacji sanitarnej.

Informujemy, iż w dniu 29.09.2020r. rozpoczną się roboty związane z budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Rakowskiej w Psarach.

 

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

Ruszyły prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w Psarach wschodnich. Firma WUPRiNŻ S.A. prowadzi obecnie roboty na łączniku ul. Parkowej oraz na ul. Długiej.

Zasypka wykopu z zagęszczeniem - łącznik ul. Parkowej

Informujemy, iż w dniu 23.09.2020 rozpoczynają się prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary w sięgaczu ul. Parkowej, w kierunku od ul. Parkowej do ul. Długiej.

Dnia 25.09.2020 Wykonawca planuje rozpocząć prace w ul. Długiej od skrzyżowania z ulicą Parkową.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku