Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

PGK Sp. z o.o. w Wiszni Małej informuje, że w dniach od 18.05.2020 r. do 22.05.2020 r. będą prowadzone prace związane z odbudową nawierzchni ul. Widawskiej w Szymanowie po budowie kanalizacji sanitarnej. W związku z powyższym ul. Widawska na odcinku od ul. Lotniczej do skrzyżowania z ul. Lawendową zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów. Objazd zamkniętego odcinka drogi zostanie poprowadzony ul. Polną i Łąkową Szymanowie oraz ul. Łąkową w Psarach.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Informujemy, iż od dnia 11.05.2020 Wykonawca robót rozpocznie prace w Szymanowie na ul. Lipowej, na odcinku pomiędzy ul. Ogrodniczą a ul. Mostową.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

W miejscowości Krzyżanowice trwają prace na odcinku ul. Mostowej powiatowej, pomiędzy ul. Starorzeczną a ul. Mostową gminną, oraz na ul. Starorzecznej. Na ul. Mostowej gminnej prace zakończono.

W miejscowości Szymanów trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej przy ul. Lotniczej, Skrzydlatej i ul. Mostowej oraz odbudowa nawierzchni tłuczniowej na ul. Ogrodniczej i ul. Letniej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Szymanów i Krzyżanowice.

W Krzyżanowicach trwają obecnie prace w ul. Głównej – budowa kanału grawitacyjnego (pomiędzy ul. Starorzeczną i Mostową) oraz w ul. Mostowej – budowa odgałęzień kanalizacyjnych.

W miejscowości Szymanów trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Lotniczej oraz ul. Mostowej (rejon skrzyżowania z ul. Lipową), a także prace związane z odtwarzaniem nawierzchni (rejon skrzyżowania ul. Mostowej z ul. Ogrodniczą).

Zakończono prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Psary. Trwa odbudowa nawierzchni z kostki na ul. Łąkowej.

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej.

W miejscowości Szymanów Wykonawca wykonuje roboty na ul. Lipowej, ul. Ogrodniczej oraz ul. Lotniczej.

Informujemy, iż w dniu 31.03.2020 Wykonawca rozpocznie prace w miejscowości Szymanów na ul. Mostowej, na odcinku od posesji nr 5 do skrzyżowania z ul. Lipową.

W miejscowościach Szymanów, Psary i Krzyżanowice kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej i deszczowej (Szymanów).

Szymanowie prace prowadzone są na ul. Lotniczej, ul. Ogrodniczej, ul. Przy Krzyżu i ul. Lipowej.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krzyżanowice. Prace trwają obecnie na ul. Głównej, na sięgaczu ul. Głównej do nr 15C (budowa odgałęzień do posesji) oraz w rejonie nowej przepompowni ścieków przy ul. Parkowej – przygotowania do przejścia pod Kanałem Ulgi Widawy.

W Szymanowie prace kontynuowane są w ul. Lotniczej oraz ul. Lipowej.

Budowa kanalizacji grawitacyjnej w ul. Lotniczej - posadowienie studni wraz z wpięciem sieci i odgałęzienia do posesji

W miejscowości Szymanów kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Lotniczej, ul. Zimowej i ul. Lipowej, oraz budowa kanalizacji deszczowej przy ul. Lotniczej.

Zgodnie z informacją podaną przez Wykonawcę robót na przełomie marca i kwietnia rozpocznie się sukcesywne odtwarzanie nawierzchni docelowych po zakończeniu prac sieciowych.

W miejscowości Krzyżanowice kontynuowana jest budowa kanalizacji sanitarnej metodą wykopu otwartego na ul. Starorzecznej oraz budowa odgałęzień do posesji na ul. Jaśminowej.

Budowa kanalizacji - ul. Starorzeczna

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku