Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

Trwają prace związane z budową sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Psary, Szymanów i Krzyżanowice.

W Psarach roboty prowadzone są na ul. Łąkowej, w rejonie nowej przepompowni na ul. Kasztanowej oraz na sięgaczu ul. Głównej do posesji 1H.

Informujemy, iż w dniu 20.02.2020r. rozpoczną się prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na sięgaczu ul. Lotniczej w miejscowości Szymanów – od zatoczki autobusowej w kierunku posesji ul. Lotnicza nr 68.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

W miejscowości Szymanów trwają prace związane z budowa kanalizacji sanitarnej  przy ul. Lotniczej, ul. Ogrodniczej i ul. Lipowej. Rozpoczęto prace odtworzeniowe wzdłuż ul. Lotniczej - odtwarzanie zjazdów z kostki i pobocza.

Informujemy, iż w dniu 10.01.2020 rozpoczną się prace na kolejnym odcinku ul. Ogrodniczej w Szymanowie, a mianowicie od skrzyżowania z ul. Lipową do skrzyżowania z sięgaczem ul. Ogrodniczej do posesji nr 1.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

W miejscowości Psary trwa budowa kanalizacji metoda bezrozkopową - prace na sięgaczu ul. Głównej nr 1A do 1H, oraz odbudowa nawierzchni po pracach kanalizacyjnych  w rejonie PSB Mrówka . Kontynuowane są prace związane z odtworzeniem nawierzchni docelowej na ul. Nowej. Na ul. Łąkowej rozpoczęto prace przewiertowe. Trwają prace na terenie przepompowni ścieków przy ul. Kasztanowej.

W miejscowości Szymanów trwają prace w rejonie boiska przy ul. Lotniczej – budowa przepompowni ścieków, a także budowa kanalizacji w ul. Ogrodniczej, ul. Lipowej i ul. Lotniczej.

Informujemy o planowanym z dniem 27.01.2020 rozpoczęciu robót związanych z budową kanalizacji sanitarnej  w miejscowości Psary w rejonie PSB Mrówka  przy ul. Głównej.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Informujemy o planowanym z dniem 27.01.2020 rozpoczęciu robót związanych z budową kanalizacji sanitarnej  w Szymanowie na ul. Lipowej na odcinku od nr 2A do nr 6.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Informujemy, iż od dnia 20 stycznia br. rozpoczną się roboty związane z budową kanalizacji sanitarnej w Szymanowie na ul. Lotniczej - odcinek od skrzyżowania z ul. Słoneczną do końca miejscowości w kierunku lotniska.

 

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów. Obecnie Wykonawca prowadzi prace w rejonie boiska sportowego przy ul. Lotniczej (prace przygotowawcze do montażu przepompowni), na ul. Ogrodniczej (w obu kierunkach od ul. Lotniczej) oraz na ul. Lipowej w rejonie numerów 5 do 5A.

Informujemy, iż Wykonawcy robót budowlanych w dniu 07.01.2020 wznowili, po przerwie świątecznej, prace w miejscowościach Psary, Szymanów i Krzyżanowice.

Informujemy, iż wykonawcy robót budowlanych prowadzący prace związane z budową kanalizacji w miejscowościach Psary, Szymanów i Krzyżanowice planują wstrzymać prace w okresie świątecznym.

Teren prowadzenia prac zostanie odpowiednio zabezpieczony przez wykonawców.

 

W miejscowości Krzyżanowice ukończono prace związane z budową przepompowni ścieków przy ul. Polnej (powiatowej). W dniu 12.12.2019 przeprowadzono rozruch przepompowni.

W Psarach trwają prace związane z odtworzeniem nawierzchni z kostki, po pracach sieciowych, w ul. Kasztanowej.

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku