Aktualności

MASZ PYTANIE?

Użyj poniższego formularza kontaktowego - wypełnij wszystkie dane.

KONTAKT

Adres:

Strzeszów, ul. Lipowa 15

Telefon:

+48 71 312 82 27

Email:

pgk@wiszniamala.pl

Strona:

www.pgk.wiszniamala.pl

W miejscowości Krzyżanowice trwają prace w rejonie pierwszej zakończonej przepompowni ścieków przy ul. Polnej (powiatowej) – porządkowanie terenu i prace w studniach (profilacja kinet).

Teren przepompowni PK-1

W miejscowości Szymanów od dnia 03.12.2019 planowane jest rozpoczęcie robót zwianych z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Ogrodniczej, na odcinku od zatoki autobusowej w ul. Lotniczej do wysokości posesji przy ul. Ogrodniczej nr 26.

 

W miejscowości Szymanów kontynuowane są prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w ulicach: Letniej, Lotniczej i Wiosennej.

Końcowi dobiegają prace przy budowie przepompowni PK-1 przy ul. Polnej (powiatowej) w Krzyżanowicach.

W miejscowości Psary trwają prace przy drugiej realizowanej w tej miejscowości przepompowni - PP-2.

Trwają prace związane z budową kanalizacji w miejscowościach Psary, Szymanów i Krzyżanowice.

W miejscowości Krzyżanowice kontynuowana jest budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Głównej. Ruch uliczny w rejonie prowadzonych prac kierowany jest ręcznie

W dniu 30.10.2019 planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej w następujących lokalizacjach:

  • Krzyżanowice: w sięgaczu ul. Głównej do posesji nr 57 i 59 oraz w ul. Jaśminowej na odcinku od ul. Parkowej do ul. Polnej (gminnej),
  • Szymanów: w ul. Wiosennej oraz w sięgaczu ul. Lotniczej do posesji od nr 62 do nr 66.

 

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Szymanów przy ul. Lotniczej, ul. Parkowej i ul. Zimowej.

Posadowienie dennicy studziennej w wykopie w ul. Lotniczej

Informujemy o planowanym na dzień 21.10.2019r. rozpoczęciu robót związanych z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Lotniczej w Szymanowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Widawską w kierunku ul. Głównej w Psarach.

 

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Trwają prace porządkowe w rejonie międzywala od strony osiedla Widawa we Wrocławiu oraz od strony miejscowości Psary. W rejonie ul. Cholewkarskiej Wykonawca wykonał również odtworzenie nawierzchni docelowej.

Informujemy, iż na dzień 14.10.2019 r. planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Letniej (sięgacze) w miejscowości Szymanów.

Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krzyżanowice na ul. Polnej powiatowej (przecisk pod ul. Główną)

Informujemy o planowanym od dnia 04.10.2019 rozpoczęciu prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Różanej w miejscowości Krzyżanowice.

 

 

 

 

 

O Nas

PGK w Strzeszowie jest jednoosobową spółką Gminy, powołaną w celu realizacji zadań własnych Gminy. Działalność podstawową Spółki stanowi produkcja wody, oczyszczanie ścieków oraz eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Z dniem 1 lipca 2013 r. Spółka rozpoczęła działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wisznia Mała.

Kontakt

Adres:  Strzeszów, ul. Lipowa 15
Telefon:  +48 71 312 82 27
EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona:  www.pgk.wiszniamala.pl

Jesteśmy na facebooku